امیدواریم شهردار جدید چهار سال بماند

معاون استاندار در آیین تودیع و معارفه شهردار شاهین‌شهر و میمه: ثبات مدیریت در شاهین‌شهر رمز موفقیت ‌است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه شاهین‌شهر شهری زنده و پویاست، گفت: ثبات مدیریت در یک شهر، رمز موفقیت در اجرای برنامه‌ها و اقدامات عمرانی، فرهنگی و اجتماعی است. این موضوع در دوره قبل شورای اسلامی شاهین‌شهر به‌خوبی محقق نشد؛ ولی در اواخر دوره با مدیریت خوب جناب پری‌تبار، شهردار وقت و تعامل سازنده و دوری از هرگونه حاشـــیــه، پـروژه‌هـــای خــوبـی در شاهین‌شهر به سرانجام رسید.

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان به حمایت همه‌جانبه شورای اسلامی شاهین‌شهر از شهردار جدید اشاره کرد و گفت: امیدواریم شهردار جدید با این پشتوانه قوی بتواند یک دوره چهارساله را در راستای خدمت به شهر و شهروندان آن طی کند. حجت‌الله غلامی به مشارکت بخش خصوصی در تحقق درآمدهای پایدار شهرداری‌ها و ایجاد فعالیت چندین برابری آن‌ها در شهر اشاره و خاطرنشان کرد: توان شهردار و شورای اسلامی در جذب سرمایه‌گذار می‌تواند برای شهر تحول‌آفرین باشد و اجرای درست این موضوع مهم، قطعا بودجه و ظرفیت شهرداری را چند برابر خواهد کرد. او شهرداری‌ها را به‌عنوان پیشران‌های پروژه‌های عمرانی و فرهنگی در سطح استان اصفهان قلمداد کرد و گفت: درآمدهای حاصل از ارزش‌افزوده به‌عنوان یکی دیگر از درآمدهای پایدار که امسال میزان آن دو برابر سال گذشته خواهد شد می‌تواند کمک بسیار خوبی برای پیشبرد پروژه‌های مختلف شهرداری‌ها باشد. او با اشاره به طرح تفصیلی شهرداری شاهین‌شهر و مشکلات آن اظهار امیدواری کرد با آسیب‌شناسی این طرح معضلات آن مرتفع شده و شهرداری از وضعیت نامساعد شهرسازی رها شود. غلامی اجرای پروژه متروی شاهین‌شهر به اصفهان را مهم عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با همیاری مسئولان شهر برای پروژه مترو در مجلس شورای اسلامی ردیف بودجه اختصاص یافت و این مهم سرعت اجرای پروژه را شتاب بیشتر خواهد بخشید. فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه نیز در این مراسم گفت: امیدواریم شهردار جدید شاهین‌شهر با تفضل الهی و همیاری اعضای شورای اسلامی شهر بتواند مسئولیت‌های خطیر خود را انجام دهد. اسفندیار تاجمیری از خدمات شهرداران و اعضای شورای اسلامی دوره قبل قدردانی و برای شهردار جدید شاهین‌شهر و اعضای شورای اسلامی شهر آرزوی موفقیت کرد.
امام‌جمعه شاهین‌شهر نیز در این آیــیـن اظهار داشت: همه مسئولان بــایـــد در تصمیم‌های خود عاقلانه رفتار کنند؛ چراکه تاریخ در آینده همگان را به قضاوت خواهد نشست. حجت‌الاسلام‌والمسلمین هــاشمی به استعداد و ظرفیت بالای شاهین‌شهر درزمینه اجرای فعالیت‌های فرهنگی اشاره کرد و افزود: قطعا تحقق کارهای فرهنگی در شهر نیازمند حمایت همه‌جانبه مسئولان است که امیدوارم این موضوع بسیار مهم به منصه ظهور برسد.
حسیـنـعـلـی حــاجــــی، نــمـایــنـــده مـــردم شهرستان‌های شاهین‌شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم به بیان و تبیین موضوع‌ها و مسائل روز جامعه پرداخت. او در ادامه به پروژه متروی شاهین‌شهر _اصفهان اشاره کرد و گفت: با احداث متروی شاهین‌شهر_ اصفهان خط‌های 1 و 2 متروی اصفهان نیز به این مترو متصل می‌شود. او به تصویب منطقه ویژه اقتصادی شاهین‌شهر از سوی مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره کرد و افزود: به حمدالله این موضوع مهم پس از هشت سال پیگیری و مداومت تحقق یافت که با اجرای این طرح زمینه اشتغال حدود چهار هزار نفر از جوانان فراهم خواهد شد. حاجی با بیان اینکه ضروری است کمیسیون ماده پنج حوزه شهرسازی شهرداری شاهین‌شهر به جای مرکز استان در شهرستان تشکیل شود، بیان کرد: با توجه به اینکه تمام پرونده‌های کمیسیون ماده پـنــج شــهــرداری‌های استان در مرکز استان رسیدگی می‌شود، این موضوع با کندی پیش رفته ولی با شهرستانی‌شدن این مهم، شتاب بیشتری به رسیدگی پـرونــده‌هــــا  صــــورت خـواهـد دگرفت.
بهرام عمویی، رئـیــس شـــورای اسـلامـی شاهین‌شهر نیز در ادامه با قدردانی از پری‌تبار، شهردار سابق و آرزوی موفقیت برای شهردار جدید شاهین‌شهر ،از مسئولان شهرستان و استان خواستار حمایت از پروژه متروی شاهین‌شهر_اصفهان، رفع مشکلات فاضلاب، مسکن، اشتغال و آب در شهر شد. او به هم‌جواری شاهین‌شهر به مرکز استان اشاره کرد و گفت: متأسفانه این موضوع مهم برای شاهین‌شهر مفید فایده نبوده و به‌صورت شایسته به این مهم توجه نشده که از مسئولان استان تقاضا دارم به موضوع حق‌وحقوق شهر عنایت بیشتری کنند.
شهردار اسبق شاهین‌شهر نیز در این جلسه گفت: تاکنون 89درصد از کل بودجه مصوب مربوط به شش‌ماه نخست سال وصول‌شده است. احمدرضا پری‌تبار به اقداماتی نظیر عملیات اجرایی متروی شاهین‌شهر_اصفهان، بــوسـتــان بـزرگ شمال شهر، تعریض پل هسا، زیرسازی و جدول‌گذاری معابر سطح شهر، ورزشگاه فاز پنج گلدیس، اختصاص 50 میلیارد تومان اوراق مشارکت در قالب خرید 10 دستگاه اتوبوس جدید، راه‌اندازی کارت بلیت هوشمند و بازسازی 20 دستگاه اتوبوس فرسوده اشاره کرد که تعدادی از آن‌ها با حضور غلامی، مـعـاون هماهـنـگـی امور عمرانی استانداری، به بهره‌برداری رسید و بقیه نیز پیشرفت چشمگیری داشته است.
مسعود عارفیان، شهردار جدید شاهین‌شهر در این آیین با قدردانی از حسن اعتماد شورا و سایر مسئولان شهرستان و استان گفت: امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد همه بزرگواران را با درستکاری، تلاش فراوان و مدیریت صحیح بدهم که البته این مهم ممکن نیست مگر با همدلی و همراهی همه اعضای شورای اسلامی و مسئولان شهر و شهرستان و همکاری و تلاش شبانه‌روزی همکاران شریف و زحمت‌کش در شهرداری شاهین‌شهر.
عارفیان اصول کاری خود را شفافیت و صداقت، امانت‌داری و درست‌کاری، مبارزه با فساد و بی‌عدالتی، شایسته‌گزینی و برنامه‌ریزی در راستای تحقق بیانیه گام دوم با عنایت به چهارچوب وظایف و تکالیف شهرداری‌ها، توجه ویژه بـــه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، حداکـثـر تلاش مـمـکــن بـــرای تــعـامــل و تحقـق برنامه‌های شورای اسلامی شهر، تحقق در تعالی سازمانی و آموزش کارکنان، تکریم اربـاب‌رجــوع، تـوجـه به معاش کارکنان شهرداری و ارتـقــای ســطــح مشارکت شهروندان در اداره شهر عنوان کرد. گفتنی در این آیین با حکم عباس رضایی استاندار اصفهان، مسعود عارفیان به‌عنوان شهردار شاهین‌شهر منصوب و از زحمات احمدرضا پری‌تبار شهردار اسبق شاهین‌شهر قدردانی شد.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.