رسول مختاری

خرید تجهیزات جدید برای آتش‌نشانی شهر کوشک

شهردار شهر کوشک از خرید لباس ضدحریق و یک دستگاه موتورسیکلت برای آتش‌نشانی این شهر خبر داد. مجید قربانی رنانی با اشاره به رونمایی از لباس‌های استاندارد ویژه آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی شهرداری کوشک بیان کرد: به‌روزرسانی لباس‌های استاندارد برای آتش‌نشانی شهر کوشک به‌منظور حفظ سلامت آتش‌نشان‌های شهر، یکی از دغدغه‌های اصلی ما بود که پس از همراهی اعضای شورای شهر محقق شد.

احداث مجموعه فرهنگی و ورزشی شهر کوشک

شهردار شهر کوشک از اجرای پروژه عمرانی مجموعه فرهنگی ورزشی این شهر با مساحت زیر بنای 560 متر خبر داد. مجید قربانی افزود: با توجه به نیاز سنجی صورت‌گرفته به این نتیجه رسیدیم که شهر برای ارتقای سطح سلامت و شور و نشاط شهروندان، نیازمند مجموعه‌ای سربسته ویژه برادران و خواهران است تا علاوه بر برگزاری مراسم‌های فرهنگی از آن بتوان برای ورزش‌های مختلف نیز استفاده کرد.

حفاظت از باغشهر کوشک

مدیر کل امور شهری و شوراهای استــانداری اصــفهان: مدیریت شهری تلاش کند، آسیبی به زمین‌های کشاورزی وباغ‌ها نرسد

مدیر کل امور شهری و شوراهای استــانداری اصــفهان با تحسین فعالیت‌های عمرانی صورت‌گرفته در شهر کوشک گفت: باغشهر کوشک افتخار شهرستان و استان اصفهان است و از شهردار و شورای شهر و پرسنل شهرداری که واقعا با توجه به شرایط و رکود اقتصادی که درون آن قرار گرفته‌ایم دست از تلاش و همت بر داشته‌اند و به سوی عمران و سازندگی پیشتاز هستند، قدردانی می‌کنم.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - رسول مختاری