سیدمحمدمهدی هادیان

مدیر منطقه: ایجاد توسعه پایدار در محله‌های کمتربرخوردار یکی از اولویت‌های این منطقه است
شهردار اصفهان و مدیران ارشد شهری از منطقه5 بازدید کردند

مدیریت مخاطرات شهری ازجمله اهداف سند پدافند شهری است

برگزاری جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان با حضور رئیس و معاونان سازمان پدافند غیرعامل کشور

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان با حضور رئیس و معاونان سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری اصفهان، شهردار و معاونان شهردار اصفهان، مدیرکل حراست و بازرسی شهرداری و مدیر بحران  و پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان برگزار شد. در این جلسه طرح جامع مطالعات غیرعامل شهر اصفهان که توسط مشاور در حال انجام است، بررسی و توضیح داده شد. همچنین در خصوص ضرورت رعایت الزامات پدافند غیرعامل در طرح‌های عمرانی و توسعه شهــری به‌مـنـظـور مـصــون‌سـازی و کـاهــش خسارت‌های محتمل صحبت شد.

زیست‌پذیری و توسعه پایدار محلی در منطقه13

مدیر منطقه: ایجاد توسعه پایدار در محله‌های کمتربرخوردار یکی از اولویت‌های این منطقه است

شهرداری منطقه13، فروردین 1386 کار خود را به طور رسمی آغاز کرد و تا قبل از آن این منطقه جزئی از منطقه5 شهرداری اصفهان محسوب می‌شد. محدوده شهرداری منطقه13 از شمال به امتداد حاشیه زاینده‌رود از تقاطع خیابان نیروگاه تا میدان سهروردی، سمت جنوب از میدان تیر تا کارخانه سیمان اصفهان و دیوار غربی زندان مرکزی در مسیر ریل راه‌آهن تا پل یزدآباد، سمت شرق محور خیابان سیمین از پارک میرزا کوچک‌خان تا سه‌راه سیمین و خیابان جانبازان تا تقاطع بزرگراه شهید اقارب‌پرست تا قبل از میدان تیر در مسیر ریل راه‌آهن تا حاشیه جنوب‌غربی دیوار زندان مرکزی و از غرب از پل یزدآباد درامتداد شهرک قدس تا جاده نیروگاه در حاشیه زاینده‌رود محدود می‌شود.

شهر به مناسبت شهادت حضرت‌زهرا(س) سیاه‌پوش شده است

یک فعال اجتماعی در هیئات مذهبی گفت: اتفاقات خوبی میان مناطق، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و هیئت‌های مذهبی در این روزها شکل گرفته است و اکنون شاهد سیاه‌پوش‌شدن شهر هستیم؛ در حال حاضر پارچه‌های سیاه و بنرهای مزین به نام حضرت زهرا (س) و شهید قاسم سلیمانی در مناطق مختلف شهر قرار گرفته است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سیدمحمدمهدی هادیان