سیدمحمد مهدوی

گفت‌وگوی صمیمی شهروندان با شهردار در کلاب‌هاوس

شهردار اصفهان در یک جلسه شش‌ساعته به پرسش‌های شهروندان پاسخ داد

شهردار اصـفـهـان شامگاه سه‌شنبه چهارم خرداد در اپلیکیشن کلاب هاوس در اتاق گفت‌وگو (بررسی عملکرد مدیریت شهری اصفهان) حضور پیدا کرد و بیش از شش ساعت به پرسش‌های شهروندان پاسخ داد. شهردار اصفهان در این اتاق گفت‌وگو گفت: این‌گونه برنامه‌ها نوعی مشارکت و گفت‌وگو با مردم است و ما می‌توانیم از نقد آن‌ها استفاده کنیم و مسیر خود را به‌گونه‌ای بهتر ادامه دهیم. قدرت‌اله نوروزی افزود: جلسات هم‌اندیشی همیشه جزو اهداف ما بوده است و توانسته‌ایم از تجربه افراد در زمینه‌های مختلف استفاده کنیم و در همین راستا در بسیاری از پروژه‌های شهری پیشگام بوده‌ایم. او ادامه داد: در حال حاضر اگر شهرداری اصفهان در کشور زبانزد است به دلیل استفاده از مشارکت مردمی است.

نهال‌‌‌کاری در کمربند سبز

آیین کاشت نهال به‌مناسبت روز درخت‌کاری با حضور مسئولان شهری و استانی در پارک پرتو اصفهان برگزار شد

آیین کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و آغاز عملیات اجرایی پارک جنگلی پرتو و تجلیل از خانواده شهدای مدافع سلامت با حضور استاندار و شهردار اصفهان، اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و معاونان شهردار برگزار و در پایان، قطعه سرودی به خانواده‌های شهدای مدافع سلامت تقدیم شد. استاندار اصفهان در این آیین اظهار کرد: در حال حاضر آلودگی هوا و کم‌آبی دو تهدید مهم و اساسی برای استان اصفهان است و باید برای رفع آن برنامه‌هایی تدوین شود.

شهردار اصفهان: اقدامات این دوره مدیریت شهری در ذهن مردم باقی خواهد ماند
معاون خدمات شهری: پاکبانان، کارگران فضای سبز، رانندگان و آتش‌نشانان در اولویت اند
برنامه «تقدیر از کارگران و پاکبانان» به همت و همکاری مسئولان شرکت سبز صفه اصفهان در شهر رؤیاها برگزار شد

سازمان حمل‌ونقل بار؛ مجموعه‌ای افتخارآفرین

شهردار اصفهان: روان‌سازی ترافیک شهری نتیجه اقدامات سازمان حمل‌ونقل بار است

جلسه شورای سـازمـان مـدیریت حمل‌ونقل بار و کالای درون‌شهری شهرداری اصفهان با حضور قدرت‌اله نوروزی شهردار اصفهان و جمعی از مدیران شهری در مهمان‌سرای شهرداری برگزار و اقدامات این مجموعه بررسی شد. شهردار اصفهان در این جلسه گفت: خوشـحـالــم کـــه ســازمـان حمل‌ونقل بار امروز هم‌تراز دیگر سازمان‌ها در شهرداری عمل کرده و اکنون شاهد رشد و پیشرفت این مجموعه هستیم. قدرت‌اله نوروزی با اشاره به اینکه اغلب سازمان‌ها بدهی دارند و این اتفاق در این مجموعه نیز حل خواهد شد. اظهار کرد: اکنون بودجه این سازمان سه برابر شده و شاهد اتفاق‌های خوبی خواهیم بود. اتفاقی که در بودجه این سازمان رخ داده قابل‌ستایش است و قطعا انگیزه قوی، همراهی هیئت‌مدیره و مدیرعامل در رسیدن به این بودجه نیز تأثیرگذار بوده است.

آنچه در این چهار سال گذشت (22)

مدیر منطقه8 شهرداری اصفهان اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه را شرح داد

منطقه 8 شهرداری اصفهان با جمعیتی بالغ‌بر حدود 300 هزار نفر، پرجمعیت‌ترین منطقه اصفهان به شمار می‌رود. چنانکه طبق آمار نفوس و مسکن در 1397 جمعیت این منطقه حدود 280 هزار نفر اعلام‌شده است؛ همچنین بر اساس آمار موجود، بیشترین تعداد پرونده در 1399 مربوط به این منطقه بوده است؛ چنانکه بیشترین آمار استعلام در بین شهرداری‌های مناطق و همچنین رتبه دوم متراژ پروانه ساخت در بین مناطق پانزده‌گانه شهرداری اصفهان مربوط به منطقه 8 است. در این دوره مدیریت شهری اقدامات زیادی در این منطقه انجام‌شده است. در این راستا محمد کیهانی، مدیر منطقه 8 شهرداری اصفهان، اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه را در این دوره شرح داد.

حمایت شهرداری از سرمایه‌گذاری های جسورانه

شهردار اصفهان: اقدامات این دوره مدیریت شهری در ذهن مردم باقی خواهد ماند

روز گذشته در ادامه برنامه‌های «هر یکشنبه، یک افتتاح» آیین افتتاح رسمی شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه هدهد با حضور شهردار اصفهان، اعضای شورای شهر، فعالان اقتصادی و کارآفرینان برگزار شد و شرکت سرمـایـه‌گـذاری جسورانه هدهد به‌منظور مشارکت در طـرح‌هــای فــنـاورانــه و نـوآورانــه با سرمایه‌گذاری هفت میلیارد تومانی فعالیت خود را شروع کرد. رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در این آیین، ضمن تسلیت شهادت دکتر چمران و شریعتی، گفت: در انتخابات گذشته، شورای پنجم بـرنـامـه‌هـایــی را ارائه کـرد و تیم اصلاح‌طلبان موضوع اکوسیستم کارآفرینی را مدنظر قرار داد و این لیست منتخب مردم شد و اکنون مردم شاهد اقدامات انجام‌شده هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سیدمحمد مهدوی