سیدیوسف هاشمی

نماینده لنجان: با کلنگ‌زنی بدون مجوز و منابع مالی مخالفم
محمدی: شهر برای مقابله با حوادث فصلی آماده شد

برخی کلنگ‌زنی‌ها مضر است

نماینده لنجان: با کلنگ‌زنی بدون مجوز و منابع مالی مخالفم

نماینده مردم لنجان در مجلس با انتقاد از کلنگ‌زنی‌های بی‌ثمر گفت: با کلنگ‌زنی بدون مجوز و مــنابــع مالی مخالفــم. این موضوع نــه‌تنها به نفع مردم نیست، بلکه به ضرر مردم است. حسین رجایی در نشست خبری خود تمرکز بر چهار حوزه توسعه سرانه بهداشتی و درمانی، اشتغال، تکمیل و راه‌اندازی پروژه‌های نیمه‌تمام و مسائل فرهنگی و اجتماعی را برای رفع مشکلات شهرستان ضروری دانست.

تشکیل کمیته پایش فضای مجازی و حقیقی در لنجان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری لنجان از تشکیل کمیته پایش فضای مجازی و حقیقی در لنجان با هدف برگزاری انتخابات پرشور، قانونمند و سالم خبر داد. کمال نوری در اولین جلسه کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان لنجان با تأکید بر اینکه شور انتخاباتی با رعایت قانون منافاتی ندارد، گفت: شایسته است مدیران روابط عمومی شهرداری‌های شهرستان همکاری خود را با کمیته اطلاع‌رسانی و روابط عمومی فرمانداری لنجان افزایش دهند. او اظهار کرد: باید با هماهنگی و همراهی میان دستگاه‌های مختلف بسترهای لازم را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و سالم فراهم کرد.

تاب‌آور‌کردن زرین‌شهر

محمدی: شهر برای مقابله با حوادث فصلی آماده شد

تاب‌آور‌کردن شهرها و تلاش برای حفظ سلامت جسمی‌ و جانی شهروندان و جلوگیری از آسیب به تأسیسات شهری و بروز خسارات احتمالی به اموال شهروندان یکی از وظایف ذاتی و اولویت‌های مهم مدیریت شهری به شمار می‌رود و این مهم مجموعه مدیریت بحران شهرداری زرین‌شهر را بر آن داشت تا با انجام برنامه‌ریزی‌های لازم و تأمین تجهیزات و امکانات مورد نیاز در جهت مقابله با حوادث احتمالی و رسیدن به جامعه‌ای ایمن حرکت کند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سیدیوسف هاشمی