شهر

یک بیمارستان برای بنتی‌ها به همت اصفهانی‌ها

شهردار اصفهان در دیدار خیّران و مسئولان بنت: کمک به رفع نیازهای مردم بنت ادامه می‌یابد

سال گذشته پس از بازدید شهردار اصفهان از مناطق سیل‌زده، پیشنهاد طرح هم‌پیوندی شهر اصفهان با شهر بنت مطرح شد. اصفهان شهر بنت در سیستان‌وبلوچستان را برای هم‌پیوندی با خود انتخاب کرد تا پس از تـحـمـیـل اثــرات مخرب سیل بر مردمانش آن را به سطحی از تاب‌آوری و توسعه پایدار برساند. به دنبال این موضوع، قدرت‌اله نوروزی شهردار اصفهان و جمعی از مدیران شهری عصر چهارشنبه 15 اردیبهشت، میزبان جمعی از خیران و مسئولان شهر بنت در مهمان‌سرای شهرداری شدند. شهرداری اصفهان برای بهبود وضعیت کنونی مردم این شهر اقداماتی را انجام داده که احداث بیمارستان یکی از آن‌هاست. با توجه به اینکه بنت از معابر خوبی برخوردار نیست، افراد برای مراجعه به بیمارستان با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند. 

تولیدات فرهنگی برای شناساندن اصفهان به دنیا

مجموعه کتاب‌های «پل» در حوزه امور بین‌الملل شهرداری اصفهان رونمایی شد

اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان در زمان کرونا تلاش کرد تا تولیدات خود را برای برندسازی و معرفی اصفهان بیشتر کند تا از یک سو تهدیدهای کرونا به فرصت‌های برای معرفی شهر تبدیل شود و از سوی دیگر، ضعف همیشگی کمبود محتوا مناسب در معرفی شهر پوشانده شود. به همین منظور در 4 اردیبهشت 1400 و همزمان با آغاز هفته فرهنگی اصفهان، مجموعه کتاب‌های «پل»، کتاب‌های دستیار شهرداری اصفهان در حوزه امور بین‌الملل و تیزر جدید معرفی اصفهان در قالب برنامه‌های هفته فرهنگی اصفهان رونمایی شد. این جلسه با حضور آنلاین سخنگوی وزارت امور خارجه،  شهردار اصفهان، رئیس شورای اسلامی شهر و رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر و رییس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه، برگزار شد.

حاشیه‌های واکسنی که تزریق نشده است!

رئیس بیمارستان میلاد توضیح داد که چرا نام شهردار اصفهان را در سامانه واکسن ثبت کرده‌اند

در بحبوحه انتشار خبر واکسیناسیون پاکبانان شهرداری اصفهان در ابتدای اردیبهشت، خبری کوتاه مبنی بر دریافت این واکسن از سوی قدرت‌اله نوروزی شهردار اصفهان در فضای مجازی منتشر شد و در عرض چند ساعت در صدر فهرست اخبار قرار گرفت! آنچه در ادامه می‌آید مرور مختصری است بر آنچه در چند روز اخیر در رسانه‌های مختلف درباره این موضوع منتشر شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان: باغ رز در ناژوان افتتاح می‌شود

گسترش عدالت فضایی در مناطق کمتر برخودار اصفهان

در ادامه اجرای برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» امروز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با حضور شهردار اصفهان، رئیس و اعضای شورای شهر اصفهان پروژه‌های فرهنگی و عمرانی منطقه ۱۰ شهرداری افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

تعریض پل فردوسی یکی از مهم‌ترین پروژه‌های ترافیکی و عمرانی است

شهردار اصفهان در برنامه زنده رادیویی «شهر پرسشگر، شهردار پاسخگو» حضور پیدا کرد و به پرسش‌های مختلف مردم در حوزه‌های متنوع پاسخ داد. قدرت‌اله نوروزی، نظارت بر فعالیت پیمانکاران نگهداری فضای سبز را یک موضوع جدی دانست و گفت: گشت‌های نامحسوس در شهر فعال شده تا در صورت مشاهده هر گونه هدر رفت آب در فضای سبز شهر با شهروندان برخورد کنند. علاوه بر آن پیمانکاران و کارگران فضای سبز بر اساس دستورالعمل‌ها در صورت تخلف مشمول جریمه می‌شوند تا خطایی رخ ندهد؛ زیرا هیچ خطایی در خصوص هدر رفت آب قابل اغماض نیست و نمی‌شود با غفلت، بی‌توجهی و بی‌مسئولیتی آب هدر رود و شهر دچار تنش بی‌آبی شود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهر