ضحا قدوسی

تأکید شهردار بر زیباسازی اصفهان در آستانه سال جدید
استاندار، شهردار، فرماندار و برخی دیگر از مسئولان اصفهان، شب یلدای خود را در جمع «شب‌زنده‌داران شهر» گذراندند
جشن شب یلدا برای پاکبانان منطقه 3 شهرداری اصفهان در سالن اهل‌بیت(ع) برگزار می‌شود

پیرایش شهر و احیای المان‌ها برای 1401

تأکید شهردار بر زیباسازی اصفهان در آستانه سال جدید

جلسه شورای سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان با حضور شهردار و مدیران ارشد شهری برگزار شد. چند تن از اعضای شورای سازمان زیباسازی در این جلسه موضوعاتی مانند اجرای برنامه‌های موقت و مناسبتی در کنار آثار تاریخی، نورپردازی شهر با استفاده از انرژی خورشیدی و سامان‌دهی ورودی‌های شهر با استفاده از نمادهای هنری را درقالب پیشنهادهایی برای اجراشدن در حوزه زیباسازی، مطرح کردند.

ارتقای کیفیت محله‌ها با مشارکت شهروندان از سال آینده

سامانه ۱۳۷ شهرداری اصفهان به‌روزرسانی شد

شـهـردار اصـفـهـان در یـکـی دیـگـر از برنامه‌های رادیویی «سلام اصفهان» مباحثی را مطرح کرد. علی قاسم‌زاده در این برنامه به دو موضوع مهم ارتقای کیفیت محله‌ها با مشارکت شهروندان از سال آینده و به‌روزرسانی سامانه ۱۳۷ شهرداری اصفهان اشاره کرد: «درصددیم از سال آینده با مشارکت شهروندان مشکلات و مسائل هر محله را اولویت‌بندی کرده و در راستای ارتقای کیفیت زندگی در محله‌های شهر گام برداریم.» سامانه 137 یکی از کلیدی‌ترین مجموعه‌هایی است که شهروندان می‌توانند از طریق آن مشکلات خود را با شهرداری در میان بگذارند.

اولویت فاوا کاهش وابستگی مالی به شهرداری ‌است

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان گفت: کاهش وابستگی مالی به شهرداری و کاهش زمان اجرای پروژه‌ها، اولویت اصلی سازمان فاواست. سیدحمیدرضا ابطحی با اشاره به مطالبی که در جلسه دی‌ماه شورای سازمان فاوای شهرداری اصفهان بیان شد، تصریح کرد: امسال با توجه به نیازها و فعالیت‌های شهرداری و سازمان، چهار اولویت راهبردی برای سازمان در نظر گرفته شد که شامل کاهش زمان اجرای پروژه‌ها، بهبود تصویر سازمان فاوا، ایجاد درآمد از دارایی‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارائه خدمات بر اساس تقاضای حوزه‌های بهره‌بردار یا تحول‌آفرینی حوزه فناوری اطلاعات است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ضحا قدوسی