فرشته قدیری

ارائه گزارش بسیج ورزشکاران شهرستان خمینی‌شهر

مسئول بسیج ورزش سپاه صاحب‌الزمان (عج) وجود برخی مشکلات در کشور را ناشی از ضعف مدیران دانست. وحید رجبی در جلسه شورای بسیج ورزشکاران که با حضور ریاست سازمان بسیج استان اصفهان و اعضای شورای بسیج در محل فرماندهی سپاه ناحیه خمینی‌شهر تشکیل شد، گفت: مشکلات اقتصادی کشور جزو اصلی‌ترین معضل‌های جامعه است که امید است افراد انقلابی در این حوزه به درستی ورود پیدا کرده و مشکلات این حوزه نیز مرتفع شود.

خدمات رایگان کرونایی در خمینی‌شهر

بیمارستان خیرساز ساعی به میدان مبارزه کرونا آمد

مدیرعامل مجمع خیران بیمارستان ساعی خمینی‌شهر گفت: بعد از اعلام کمبود تخت توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان خمینی‌شهر و درخواست دانشگاه علوم‌پزشکی استان مبنی بر کمک داوطلبان جهادی، عده‌ای از پزشکان ارائه خدمات رایگان به بیماران را در دستور کار خود قرار دادند. رضا جورکش افزود: پزشکان و پرستارانی که اقدام به این عمل خیر کرده‌اند با جان‌ودل به بیماران کرونایی خدمت می‌کنند.

مساجد باید محور برنامه‌های فرهنگی باشد

امام جمعه خمینی‌شهر حضور نوجوانان و جوانان در مسجد را حائز اهمیت برشمرد و گفت: مساجد سنگر و محور تمام فعالیت‌های یک محله و به دنبال آن یک شهر و شهرستان است و امروزه با افزایش خانه‌های فرهنگ و آمفی تئاترها از وجود این مکان مقدس و پرفایده مغفول مانده‌ایم، در حالی‌که امور فرهنگی و اجتماعی باید با محوریت مسجد باشد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - فرشته قدیری