لیلا کهلانی

بی‌توجهی به پوست، باعث ایجاد عارضه برای بدن می‌شود
غذاهای شادی‌بخش، تقویت‌کننده سیستم ایمنی است
بی‌توجهی به مرض قند، مقدمه‌ای برای بیماری‌های دیگر است

درمان با رنگ‌درمانی

رنگ‌ها چه تأثیری روی بدن دارند؟

کروموتراپی یا رنگ‌درمانی شیوه درمان بیماری‌ها توسط رنگ است. این روش درمانی به همراه سایر شیوه‌های درمان طبیعی همچون رژیم غذایی صحیح، استراحت کافی، ورزش، آساناهای یوگایی و غیره به‌عنوان درمانی مؤثر و سودبخش مورداستفاده قرار می‌گیرد. نکته‌های جالبی در این زمینه وجود دارد که دکتر جمشید هاشمی، ملقب به استاد آرام، روان‌شناس بالینی و پژوهشگر درمان‌های طبیعی، به آن‌ها می‌پردازد.

درمان ساده برای رفع دردهای استخوانی

عوامل بروز درد از لحاظ جسمی و ذهنی چیست؟

سبک زندگی امروزی، فریاد استخوان و مفاصل اغلب ما را درآورده است و هرکدام را به نحوی برای درمان به سمت‌وسویی کشانده است؛ اما دکتر سیامک علیان، پژوهشگر درمان‌های طبیعی و نویسنده کتاب «درمان‌های ساده برای بیماری‌های سخت» راهکارهای ساده‌ای را بدین منظور پیشنهاد می‌دهد. پس ما را با نظرات او دنبال کنید.

غذای شما دوای شماست

مواد غذایی نیروزا و شاداب‌کننده

آیا واقعا غذا دواست؟ چطور چنین چیزی ممکن است و با چه غذاهایی می‌توان به این مهم دست یافت و نیروی لازم و شادابی را به‌دست آورد؟ در این زمینه نظر دکتر جمشید هاشمی، ملقب به استاد آرام، محقق و روان‌شناس بالینی، را جویا شدیم. به گفته سقراط، رژیم غذایی نقش مهمی در حفظ سلامتی کامل و پیشگیری و درمان بیماری‌ها ایفا می‌کند.«سر رابرت مک کاریسون»، یکی از شناخته‌شده‌ترین متخصصان تغذیه در جهان، می‌گوید: «انتخاب صحیح غذاها مهم‌ترین عامل در ارتقای سلامتی و انتخاب نادرست غذاها مهم‌ترین عامل در بروز بیماری‌ها در انسان است.»بدن انسان سلول‌ها، بافت‌ها، غدد و اندام‌های سالم را فقط با کمک مواد مغذی گوناگون ایجاد کرده و حفظ می‌کند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - لیلا  کهلانی