معصومه فصاحت

تولیدکنندگان از گرانی و کمبود نهاده‌های طیور ناراضی هستند

بازنگری ارائه خدمات در گلشهر

شهردار: برنامه‌ریزی و توزیع خدمات شهری، متناسب با شهر نیست

شهردار گلشهر از بازنگری در ارائه خدمات شهری در این شهر خبر داد. مصطفی محمودی با اشاره به برنامه‌ریزی برای مرمت میراث فرهنگی شهر ، گفت: سایت گردشگری برای جذب مسافران و معرفی گلشهر ایجاد می‌شود. او همچنین بر انضباط مالی در شهرداری تأکید و خاطرنشان کرد: به‌منظور دستیابی به اهداف و وظایف خود، با مسئولان استانی، شهرستان و نـمـایـنـدگــان مـجـلـس و دستگاه‌های دولتی تعامل سازنده‌ای خواهیم داشت.

برداشت ذرت علوفه‌ای در فریدن

۸۰ درصد محصول ذرت علوفه‌ای فریدن به شهرهای هم‌جوار صادر می‌شود. مدیر جهاد کشاورزی فریدن با اعلام این خبر گفت: امسال ۹۰هزار تن ذرت علوفه‌ای از مزارع فریدن برداشت می‌شود. مظاهر امینی افزود: برداشت ذرت علوفه‌ای از سطح زیر کشت هزار و ۳۰۰ هکتار از اراضی شهرستان فریدن به‌صورت مکانیزه با ۲۰ دستگاه چاپر، آغاز شده است.

ارتقای سلامت شهروندان در گلپایگان

رئیس بهزیستی: بیکاری و کرونا، آسیب‌های اجتماعی را افزایش داد

رئیس اداره بهزیستی گلپایگان با بیان اینکه تلاش می‌کنیم در مسیر ایجاد بستری مناسب برای آسیب‌زدایی و ایجاد نشاط و شادی برای آحاد مردم جامعه گام بردارد، اظهار  داشت: بهزیستی گلپایگان در حوزه‌های اجتماعی، توان‌بخشی و پیشگیری و مشارکت‌ها فعالیت دارد و راستای ارتقای سلامت جامعـــــــه و کاهش آسیــــــب‌ها و توانمندسازی معلولان و افراد ناتوان جسمی حرکتی اقداماتی مؤثری انجام داده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - معصومه فصاحت