ناصر حق‌شناس

«بدون تعارف» با جانباز اصفهانی که صورتش را از دست داد و ۶۵ بار زیر تیغ جراحی رفت
تاجمیری، فرماندار شاهین‌شهر: شاهین‌شهر و میمه باید به جایگاه واقعی خود برسند

رفع مشکل خط محدوده شاهین‌شهر و برخوار

معاون وزیر از پاسخ‌گویی به مطالبه‌های برحق مردم منطقه خبر داد

مــعــاون وزیــر راه و شــهــرســازی از مرتفع‌ساختن مشکلات شهرستان‌های شاهین‌شهر و برخوار، به‌ویژه درزمینه خط محدوده این مناطق تا پایان سال خبر داد. نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار نیز تأکید کرد :اگر حقوق مردم در طــرح‌هــای شــهــــرداری‌هــا و پروژه‌های مـلـی و شــهــری رعـایــت شود، مردم خود برای اجرای پروژه‌ها پیش‌قدم می‌شوند.

طرح انتقال پساب برخوار یک اشتباه بزرگ است

نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار گفت: طرح انتقال پساب برخوار یک اشتباه بزرگ است. حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه‌ای که در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری با حضور نمایندگان استان اصفهان و مسئولان ملی برگزار شد، با بیان اینکه به نظر می‌رسد این جلسه باید دارای نگاه کارشناسی و عدالت‌محورانه باشد، افزود: ما مباحثی را درخارج از استان داریم؛ ولی انتظار داریم داخل استان نگاه کارشناسی و عدالت‌محورانه باشد.

وظیفه فرمانداران جذب حداکثری است

گزارش اصفهان‌زیبا از آیین تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شاهین‌شهر

در آیین تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شاهین‌شهر، مسئولان استانی بـر خـدمت‌رسـانــی بــه مـردم و بـازگشـت سرمایه اجتماعی تأکید کردند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس، در این برنامه تأکید کرد: خدمت به مردم باید در رأس برنامه‌های همه مسئولان در تمام سطوح مختلف نظام جمهوری اسلامی باشد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان نیز با تأکید بر اینکه مسئولان باید از مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: فرمانداران جدید بیشترین وقت خود را برای جذب حداکثری در راستای خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم صرف کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ناصر حق‌شناس