ناصر حق شناس

تزریق صددرصدی واکسن کرونا در شاهین‌شهر

مدیر شبکه بهداشت و درمان از واکسیناسیون جمعیت بالای 18 سال تا پایان هفته جاری خبر داد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با همکاری مردم دز اول واکسیناسیون تا آخر هفته به پایان می‌رسد. دکتر علی پارسا با اشاره به اینکه عملیات واکسیناسیون تمام افراد بالای 18سال همه مناطق روستایی و شهرهای گز، گرگاب، میمه  وزوان و لایبید در دستور کار قرار گرفت، افزود: در حال حاضر  تعداد حدود 100 هزار نفر دز اول واکسن و 50 هزار نفر نیز دز دوم را دریافت کردند.

پلاک‌های هوشمند در شاهین‌شهر

سرپرست شهرداری شاهین‌شهر گفت: با توجه به انتخاب شاهین‌شهر به عنوان پایلوت خدمات هوشمند در استان و لزوم ایجاد بانک اطلاعات با محوریت کدپستی و سامان‌دهی پلاک‌های آبی شهرداری، پس از کارشناسی‌های لازم اجرای این بستر در نقاط مختلف شهر فراهم شد. احمد رضا پری‌تبار افزود: هم‌اکنون این طرح در محله‌های گلدیس، مالک اشتر، هشت‌بهشت، فدک، کوی کارمندان و امام علی (ع) اجرا شده است.

با هماهنگی قوای سه‌گانه، برای حل مشکلات کشور برنامه‌ریزی خواهد شد

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس: مسئولان آب از مردم اصفهان عذرخواهی کنند

نماینده دو شهرستان شاهین‌شهر و میمه و برخوار با اشاره به اینکه طی روزهای آینده حرکت جدیدی در کشور رخ خواهد داد و با هماهنگی کامل بین سه قوه از اواسط مرداد یک حمله همه جانبه به مشکلات کشور انجام خواهد شد گفت: این حرکت همه جانبه به سوی مشکلات مردم در راستای حل مشکلات موجود و ایجاد ثبات اقتصادی در زندگی مردم است و با توجه به شرایط کنونی کشور، چنین حمله‌ای به مشکلات موجود، ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ناصر حق شناس