سوددهی شرکت تعاونی شهرداری

روز گذشته، مجمع عمومی شرکت تعاونی کارگران شهرداری اصفهان با حضور اعضای هیئت‌مدیره برگزار و بازرس اصلی این شرکت انتخاب شد. مدیرعامل شرکت در این مجمع گفت: سال 96 این شرکت حدود 300 میلیون تومان ضرر و زیان داشته؛ با وجوداین، سوددهی آن به حدود یک میلیارد و 330 میلیون تومان رسیده و فروش این شرکت نیز افزایش پیدا کرده است. محمدعباس ظریفی اظهار کرد: شرکت تعاونی شهرداری با شرکت تعاونی‌های دیگر متفاوت است و با توجه به املاک زیادی که در ایــن شرکت وجود دارد ما توانستیم این تــعـــاونی را به ســـوددهـــی زیـــادی برسانیم او با بیان اینکه در گذشته نیز این شرکت می‌توانست از این غرفه‌ها و املاک درآمد کسب کند، تصریح کرد: در سال 96 شرکت تعاونی کارگران شهرداری، چهار ملک داشت که هرکدام از آن‌ها در مزایده بودند که آن‌ها را اجاره دادیم تا به سوددهی برسیم.

چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت تعاونی مـصـرف کـــارگــران شـــهـــرداری اصــفـهـــــان خاطرنشان کرد: سود سال 99 شرکت نسبت به سال 96 حدود 657درصد افزایش و خریدوفروش در تعاونی نیز 650درصد نسبت به سال 96 افزایش داشته است. ظریفی اضافه کرد: تخفیف‌های کالایی و نقدی شرکت 280درصد افزایش و تسهیلات خانگی نیز 80درصد افزایش پیدا کرده است. او با اشاره به اینکه سه سال گذشته دوران طلایی و درخشانی برای شرکت تعاونی کارگران شهرداری اصفهان بود، اظهار کرد: این دستاورد را مدیون حمایت اعضای هیئت‌مدیره هستیم. مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف کارگران شهرداری اصفهان با بیان اینکه سوددهی شرکت در این سال‌ها بی‌نظیر بوده است، ادامه داد: زمانی که در شرکت تعاونی مشغول به کار شدم این شرکت حدود سه میلیارد و 500 میلیون تومان بدهی تاریخ گذشته داشت و جمع همه حساب‌های شرکت 17میلیون تومان بود. همچنین در حدود 170 میلیون تومان چک برگشتی داشت؛ اما در این سال‌ها با اقداماتی که انجام شد چک برگشتی نداشتیم و اکنون دو میلیارد و 500 میلیون تومان در حساب‌های شرکت موجود است و بدهی تاریخ گذشته نیز  نداریم.
ظریفی گفت: حدود 5 میلیارد تومان مطالبه داریم که ظرف ماه‌های آینده به سرمایه شرکت اضافه خواهد شد.  او با اشاره به اینکه ادغام شرکت‌ها یکی از اقدام‌های بزرگ این دوره خواهد بود، تصریح کرد: این شرکت، موافقت خود را در زمینه ادغام شرکت‌ها اعلام کرده است و اکنون منتظر اعلام آمادگی دیگر شرکت‌ها هستیم. هایپر ساختمان جدید شرکت تعاونی (واقع در خیابان پروین) ساخته و تجهیز شده است و در حال حاضر منتظر قفسه‌چینی آن هستیم. در ادامه این جلسه، رئــیـــس هیئت‌مدیره شــــــرکـــت تــعـاونـــی کارگران شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه اعضای هیئت‌مدیره در این سال‌ها تلاش خوبی کردند و توانستند وضعیت این شرکت را بهبود بخشند، گفت: آن‌ها توانستند برای اعضای این شرکت شرایط خوبی ایجاد کنند تا این افراد بتوانند از خدمات بهتری بهره‌مند شوند. سیدعباس روحانی تصریح کرد: در جلسات قبلی برای تعیین تکلیف املاک شرکت، صحبت‌هایی ارائه شد و ما اکنون آن‌ها را پیگیری کردیم و متوجه شدیم که اسناد باید از سمت شهرداری منتقل شود؛ اما هنوز تفکیک اسناد در شهرداری مشخص نشده است. او ادامه داد: با پـیگیـری‌هـای انجام‌شده سندهای موجود در ثبت اسناد تفکیک و مشخص شده است که شهرداری باید هرچه زودتر آن‌ها را تحویل بگیرد تا انتقال آن نیز انجام شود. امیدوارم این انتقال هر چه سریع‌تر انجام شود.رئیس اداره رفاه، تعاون و ورزش شهرداری اصفهان نیز در ادامه این مجمع گفت: اگر همراهی و پشتیبانی افراد حاضر در تعاونی نبود به این نقطه نمی‌رسیدیم و من از همه دوستان تلاشگر تشکر می‌کنم. سیدسعید شهیدی افزود: تعاونی‌ها و بخش‌های مختلف با ما همراهی کردند تا ما در این شرایط سخت اقتصادی بتوانیم گام‌های مفیدی برای کارکنان و کارمندان شهرداری اصفهان برداریم.
او تصریح کرد: زمان حضور ما در این شرکت بن ارزاق 110 هزار تومان بود که اکنون این عدد به 600 هزار تومان رسیده است؛ اما با توجه به شرایط موجود این مبلغ همچنان ناچیز است. رئیس اداره رفاه، تعاون و ورزش شهرداری با بیان اینکه شهرداری اصفهان باید مانند دیگر ارگان‌های بزرگ خدمات رفاهی خوبی را برای کارکنانش در نظر بگیرد، تصریح کرد: در بحث حقوق افراد نیز نسبت به سال‌های گذشته اتفاق‌های خوبی رقم خورده است.
شهیدی افزود: برقراری رفاه برای بازنشستگان از دیگر اولویت‌های ما است که اقدامات مهمی در این راستا انجام دادیم.  همچنین در ادامه مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: در حال حاضر که در این جایگاه قرار گرفتم با توجه به اقدام‌هایی که انجام‌شده به خود و همکارانم می‌بالم و امیدوارم در آینده این کار ادامه‌دار باشد.  سیدمحمود حسینی خاطرنشان کرد: زمانی که محمدعباس ظریفی به‌عنوان مدیرعامل شرکت تعاونی انتخاب شد مطمئن بودیم که این تعاونی به جایگاه اصلی خود می‌رسد و اکنون شاهد این موضوع هستیم. او افزود: در دوره مدیریت قبلی، شرکت وضعیت خوبی نداشت؛ اما با معرفی مدیرعامل جدید توانستیم وضعیت را بهبود بخشیم و اکنون نیز شاهد سوددهی این شرکت هستیم. مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری اصفهان ادامه داد: ادغام شرکت‌ها یکی از موضوع‌های مهم مدنظر ماست که اگر این کار انجام شود، شاهد اتفاق‌های خوبی خواهیم بود.
حسینی افزود: شرکت تعاونی کارکنان شهرداری فعال است و وظایف شهرداری به‌صورت تمام و کمال انجام‌شده است. امیدوارم هرچه سریع‌تر تجهیزات این مجموعه تکمیل شود تا کارکنان شهرداری بتوانند از آن استفاده کنند. در پایان این مجمع «ابوالفضل سلطانی» با ۳۰ رأی به‌عنوان بازرس اصلی این شرکت انتخاب شد.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.