رقابت تیم‌های همشهری این بار در دوومیدانی

سپاهان و ذوب‌آهن لیگ برتر دوومیدانی را پررونق کردند

رقابت‌های لیگ برتر دوومیدانی باشگاه‌های کشور در جریان است و این بار رقابت دو باشگاه اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن به این لیگ کشیده شده تا جذابیت ویژه‌ای برای ورزش نصف جهان داشته باشد. تیم ذوب‌آهن سال‌های متمادی در لیگ برتر دوومیدانی تیم داری می‌کرد و درخشش ستاره‌هایی چون سجاد مرادی را باید مرهون سرمایه‌گذاری چندین ساله این تیم در این رشته مادر دانست اما بروز تغییرات مدیریتی در باشگاه اصفهانی، باعث شد تا دوومیدانی از مجموع رشته‌های تحت پوشش باشگاه خارج شود.

دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰

ذوبی‌ها در این سال‌ها فعالیت متمرکزی در دوومیدانی نداشتند تا اینکه چندی قبل خبر رسید سجاد مرادی، قهرمان دوهای استقامت آسیا برای فصل جدید لیگ برتر با باشگاه ذوب‌آهن به توافق رسیده است، از سوی دیگر باشگاه سپاهان نیز که چندی است به جمع تیم‌های حاضر در لیگ برتر دوومیدانی پیوسته نیز در این فصل نیز تیم داری خواهد کرد تا دوومیدانی استان با دو تیم در لیگ حضور پیدا کند.
بيست و پنجمين دوره رقابت‌های ليگ برتر دوومیدانی كشور در بخش آقایان با حضور تیم‌های پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، سایپا، عماد، مقاومت، عقاب نیروی هوایی، سلکتور و فولاد هرمزگان و دو نماینده استان در تهران در حال پیگیری است.
در دور نخست این رقابت‌ها که روزهای پایانی تیرماه برگزار شد، تیم پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، با کسب بیشترین امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان نیز در رده دوم جای گرفتند.
در مرحله دوم بازهم تیم خرم‌آبادی بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داد اما در این مرحله، سپاهانی‌ها بیشتر از ذوب‌آهن امتیاز گرفته و در رده دوم ایستادند و ذوبی‌ها نیز رده سوم را به خود اختصاص دادند تا رقابت دو تیم همشهری جذابیت خاصی پیدا کند.
مدير تيم دوومیدانی آقايان باشگاه سپاهان نتايج دونده‌های طلايي پوش را رضایت‌بخش دانست و گفت: در هفته دوم رقابت‌های ليگ برتر دوومیدانی كشور تيم دوومیدانی آقايان فولاد مباركه سپاهان موفق شد با كسب 95 امتياز و يك پله صعود بالاتر از ذوب‌آهن ديگر تيم اصفهاني قرارگرفته و نایب‌قهرمان روز نخست اين رقابت‌ها شود.
عزیز اله مشفقي از قهرماني تيم 4 در 100 متر امدادي سپاهان در اين رقابت‌ها خبر داد و تصریح کرد: دونده‌های سرعتي رو تيم فولاد مباركه سپاهان موفق شدند با كسب ركورد 41:11 ثانيه قهرمان ماده 4 در 100 متر شوند و 10 امتياز شيرين را براي تيم به ارمغان آورند تا در كنار تلاش ديگر دونده‌های سخت‌کوش تيم، اختلاف امتيازات با صدر جدول كمتر شود.
او با اشاره به اينكه باشگاه فولاد مباركه سپاهان براي سومين سال متوالي است كه از رشته دوومیدانی به‌خوبی حمايت می‌کند، از حمایت‌های مجموعه فولاد مباركه سپاهان و مدیرعامل این باشگاه تقدیر کرده و ابراز امیدواری کرد تیم سپاهان در روز دوم نیز بتواند با نتایج خوب قدردانی خود از حمایت‌های صورت گرفته را نشان بدهد.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.