اجرای پروژه‌های عمرانی در ابعاد کوچک

مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان: تلاش شده است با اجرای پروژه‌های کوچک، مردم بیشتر از آن بهره مند شوند

مدیرمنطقه 9 شهرداری اصفهان با بیان اینکه رویکرد منطقه 9 شهرداری اصفهان اجرای پروژه‌های عمرانی در ابعاد کوچک بوده است، گفت: سقف اختیارات این منطقه محدود است و تلاش شده تا با اجرای پروژه های کوچک، مردم بیشتر از آن بهره‌مند شوند. در این راستا سال گذشته پاتوق‌هایی در خیابان وحدت، میدان سقاخانه و بهداری احداث و امسال نیز پاتوق‌هایی در  میدان کهندژ، میدان ابودردا و کارلادان احداث شده است.

دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰

علیرضا رفیعی با اشاره به اینکه پیرایش شهری این منطقه به سمت دیواره، بدنه و مسیرپیاده‌روی مادی لنبان ادامه داده شده، خاطر نشان کرد: برای پیرایش شهری بخشی با نام «گذر چنار» ایجاد شد، به دلیل اینکه در طول این مسیر فقط درختان چنار قرار دارد و پیاده‌روی را در این مسیر لذت‌بخش می‌کند. مردم از ساماندهی این مسیر رضایت داشتند و حتی درخواست کردند تا مسیرهایی در محله‌های دیگر به این شکل ایجاد شود. او از برگزاری موکب‌هایی با نام «جاماندگان اربعین» خبر داد و گفت: در ایام اربعین که مصادف با هفته دفاع مقدس شده بود برنامه‌هایی تدارک دیده‌ شد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها برگزاری موکب‌هایی بود که در مسیر پیاده‌روی گلستان شهدا برگزار شد.
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان اظهار کرد: در این چند ماه گذشته تلاش کردیم تا مجموعه‌ها و کانون‌های فرهنگی-مذهبی منطقه 9 را در برنامه‌هایی که برگزار می‌کنیم، دخیل کنیم. این تلاش در ماه محرم و اعیاد مذهبی نمود عینی‌تر داشته است، به طوری‌که یک برنامه از سوی منطقه برگزار می‌شد و به محلات هم بودجه‌ای برای برنامه‌های مختلف تخصیص داده‌ شد تا آنها نیز فعال باشند. از جمله محلاتی که در هزینه و اجرا مشارکت داشتند می‌توان به جلوه کان، نصرآباد، کوهانستان، آزادان، سودان و گلستان اشاره کرد.
رفیعی با اشاره به واگذاری برنامه‌ها به هیئت‌ها و مجموعه‌های فرهنگی – مذهبی منطقه، تصریح کرد: تلاش شده تا با این واگذاری‌ها این مجموعه بیشتر مردمی شوند و مردم احساس مسئولیت کرده و نیازهایشان را اعلام کنند تا بودجه برنامه‌ها را تقسیم بندی کنیم. تلاش می کنیم بودجه فرهنگی منطقه به صورت متعادل و با توجه به مساحت و جمعیت محله ‌ها تقسیم بندی شود.
او خاطر نشان کرد: همایش پیاده روی همکاران و برگزاری مسابقات ورزشی جام جوانان به مناسبت هفته دفاع مقدس نیز در این منطقه برگزار شد.پس از آن برگزیدگان این مسابقات هدایایی دریافت می‌کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.