روشندلان منشأ خدمات بسیاری در شهرداری هستند

 به مناسبت ۲۳ مهر، روز جهانی عصای سفید، کارکنان روشندل شهرداری با شهردار اصفهان دیدار و درخواست‌ها، مطالبات و دغدغه‌های خود را مطرح کردند. به گزارش ایمنا، دکتر قاسم‌زاده در این دیدار ضمن تبریک روز عصای سفید به روشندلان شاغل در شهرداری، اظهار کرد: این روز، روزی است که روشندلان جهان، طراوت، پویایی و نشاط را به جویبار زندگی فرامی‌خوانند، در این روز روشن‌ضمیران فریاد می‌زنند ما هم تپیدن قلب زندگی و زدن نبض طبیعت را احساس می‌کنیم و حتی می‌توانیم با همین چشمان به‌ظاهر بسته خویش در زلال شعور و فطرت خدایی‌مان، جمال و جلال حضرت حق را بنگریم.

یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

 شهردار اصفهان اظهار امیدواری کرد بتوانیم بخشی از مطالبات جامعه روشندلان شهرداری را که بحق است پیگیری کرده و آن را ادا کنیم؛ زیرا این را وظیفه خود می‌دانیم.
 او با بیان اینکه یکی از آرمان‌های من برقراری عدالت بین تمام کارکنان شهرداری است، افزود: لازم است تا جایی که امکان دارد این عدالت را برقرار کرده تا همه کارکنان شهرداری به‌ویژه روشندلانی که جزو خانواده شهرداری بوده و منشأ خدمات بسیاری هستند از شرایط یکسان برخوردار باشند.
قاسم‌زاده تأکید کرد: فرصت دیدار با روشندلان عزیز شهرداری در این روز مبارک را به فال نیک می‌گیریم.
پیگیری موارد درخواست‌شده از سوی این کارکنان جزو دغدغه‌های شهرداری است و تا جایی که امکان دارد تلاش می‌کنیم امنیت شغلی این عزیزان در هر حوزه‌ای ارتقا پیدا کند.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.