گردهمایی خانواده بزرگ سپاهان در نقش‌جهان

همایش بزرگداشت سپاهان در شصت‌و‌هشت‌سالگی این باشگاه با حضور جمعی از هواداران سپاهان، مسئولان و ورزشکاران رشته‌های مختلف این باشگاه در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد. تجلیل و تقدیر از ورزشکاران ملی‌پوش باشگاه در رشته‌های مختلف، سخنرانی مسئولان باشگاه و در آخر رژه تیم‌های باشگاه از جمله برنامه‌هایی بود که در این همایش به اجرا در آمد.

یکشنبه ۰۹ آبان ۱۴۰۰

 پس از یک‌سال و اندی دوری هواداران از ورزشگاه‌ها، این همایش فرصت خوبی بود تا مجددا جایگاه تماشاگران ورزشگاه نقش‌جهان مزین به شور و شوق هواداران در حمایت از تیم محبوبشان شود. این بار با همراهی خانواده‌ها و فراهم‌شدن امکان حضور بانوان طرفدار سپاهان در ورزشگاه که تلاشی شایسته تقدیر جهت ایجاد فرصتی برای تجربه شور و نشاط استادیوم توسط بانوان و همچنین فرصتی برای ابراز همدلی و همراهی آن‌ها با سپاهان بود.
مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به اینکه قهرمانی‌ها و افتخار آفرینی‌های باشگاه سپاهان پس از پیوند فولادمبارکه با باشگاه سپاهان رقم خورد، از همراهی فولادمبارکه تشکر و تقدیر کرد.
محمدرضا ساکت تأکید کرد باشگاه سپاهان دیگر یک باشگاه فوتبال نیست و یک باشگاه ورزشی است. اشاره او به تعدد رشته‌های مختلف ورزشی بود که باشگاه سپاهان در آن‌ها به صورت حرفه‌ای تیم‌داری می‌کند.
ساکت پس از خوشامد‌گویی به طرفداران حاضر و جمعی از مسئولان باشگاه و ورزش استان، شصت‌و‌هشت سالگی باشگاه را تبریک گفت و آرزوی موفقیت و تکرار روزهایی را که به جام باشگاه‌های جهان سلام کردند، کرد.
 مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه نیز ضمن خوشامد‌گویی و تبریک شصت‌و‌هشت‌سالگی باشگاه، تصریح کرد: هر فرهنگ و جامعه‌ای نیاز به اسطوره و قهرمان دارد که حوزه ورزش پتانسیل اسطوره‌سازی و قهرمان‌پروری را دارد.
محمد یاسر طیب‌نیا افزود: هر جامعه نیاز به نشاط و هیجان دارد که از آثار ورزش حرفه‌ای و قهرمانی، نشاط و هیجان جامعه است.
او ورزشکاران باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان را تشویق کرد که در هر دو زمینه ورزش حرفه‌ای و اخلاق الگو باشند و گفت: ورزش می‌تواند جامعه را متحول سازد و از نظر اخلاقی و جسمانی بسیاری از آسیب‌ها را از جامعه دور کند و باشگاه فرهنگی‌ورزشی سپاهان با سرمایه‌گذاری در تیم‌داری این هدف را دنبال می‌کند.
در ادامه نوبت به تجلیل و تقدیر از ملی‌پوشان تیم‌های سپاهان در رشته‌های مختلف بود که به ترتیب در بخش آقایان، ملی‌پوشان والیبال، هندبال، بسکتبال، دوچرخه‌سواری، دوو‌میدانی، تیراندازی، شمشیر بازی، فوتبال و در بخش بانوان، ملی‌پوشان فوتبال، هندبال، بسکتبال، ووشو و دوو‌میدانی در رده‌های سنی مختلف به روی صحنه رفتند و در میان تشویق هواداران از آن‌ها تقدیر شد.
در برنامه بعدی که به پیشنهاد محرم نویدکیا برنامه‌ریزی شده، سرمربی تیم سپاهان از عباس رضایت، مربی‌اش به پاس زحماتی که برای پیشرفت فوتبالش کشیده بود، تشکر کرد.
 در ادامه محسن کدخدایی، خواننده قطعه قلب طلایی، آن را اجرا کرد و برای انتخاب این قطعه به عنوان آهنگ محبوب هواداران سپاهان توسط آن‌ها، از او قدردانی شد.
تجلیل و قدردانی نهایی هم از هواداران پر شور و همراه سپاهان صورت گرفت که با تقدیم یک دسته گل به عروسک نماد هواداران سپاهان به نمایندگی از آن‌ها انجام شد. زهرا کیانی، قهرمانی جهانی ووشو به نمایندگی از تمام ورزشکاران باشگاه برای ابراز تعهد برای رقابت‌های این فصل و بیان میثاق‌نامه ورزشکاران سپاهان با هواداران، به روی صحنه آمد.
 این ورزشکار در صحبت‌های خود بیان کرد: میثاق می‌بندیم که با احترام به موازین اسلامی، پایبندی به اصول مکتب شاهین و سپاهان را رعایت کنیم و از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
 رژه همه تیم‌های باشگاه سپاهان، پایان‌بخش برنامه بود که با نمایش هیئت موتورسواری و سوارکاری شروع شد و با رژه تیم‌های فوتبال بانوان در رده‌های سنی مختلف ادامه پیدا کرد و با رژه تیم فوتبال بزرگ‌سالان در میان تشویق مربیان و بازیکنان این تیم توسط هواداران حاضر در ورزشگاه پایان یافت.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.