حکم قصاص آرمان عبدالعالی اجرا شد

حکم قصاص آرمان عبدالعالی سحرگاه امروز در زندان رجایی شهر اجرا شد.

چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۰

به گزارش اصفهان زیبا آنلاین، مرکز رسانه قوه قضاییه چندی پیش اعلام کرد که حکم قصاص آرمان عبدالعالی در پی تقاضا و عدم گذشت خانواده غزاله شکور و علیرغم تلاش‌های صورت گرفته از سوی دستگاه قضایی، شورای حل اختلاف و فعالین فرهنگی و اجتماعی کشور طی سال‌های اخیر به منظور جلب رضایت اولیای دم که تا آخرین لحظات هم ادامه داشت، سحرگاه امروز در زندان رجایی شهر اجرا شد.
روز گذشته پدر و مادر آرمان به همراه پدر و مادر غزاله برای برگزاری جلسه صلح و سازش در دفتر سرپرست دادسرای جنایی قاضی شهریاری حاضر شدند. در این جلسه بار دیگر پدر و مادر غزاله اعلام کردند که حاضر به گذشت از قصاص نیستند و اصرار به اجرای حکم قصاص آرمان دارند.
در این جلسه مادر و پدر آرمان با عذرخواهی رفتار گذشته از اولیای دم تقاضای بخشش کردند و خاضعانه از آن‌ها خواستند تا عمر دوباره به فرزندشان ببخشند اما تا کنون اولیای دم پرونده تصمیمی برای بخشش از قصاص ندارند.

ماجرا چه بود؟

غزاله شکور دختر ۱۹ ساله‌ای بود که در تاریخ ۱۲ بهمن سال ۱۳۹۲ از خانه خارج شد و پس از آن ناپدید گردید و هرگز اثری از او یافت نشد، پس از گزارش مفقودی توسط خانواده شکور، تحقیقات پلیس نشان داد که غزاله به قصد دیدار با آرمان عبدالعالی، دوست خود از خانه خارج شده و پس از آن ناپدید شده‌است.
آرمان عبدالعالی در بازجویی‌های اولیه اعتراف کرد که غزاله بابت مهاجرت تصمیم داشته تا رابطه خود با او را خاتمه دهد و در نتیجه این تصمیم بین آن‌ها درگیری روی می‌دهد و که در پی آن به سر غزاله ضربه وارد شده و از هوش می‌رود.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.