سومین دوره جایزه سراسری خندستان با اختتامیه‌ای متفاوت و جذاب

دبیر سومین جایزه سراسری نمایشنامه‌نویسی کمدی خندستان از برگزاری اختتامیه این جشنواره و معرفی برگزیدگان نهایی در روز پنجشنبه 18 آذرماه ساعت 18:00 عصر در تالار هنر اصفهان خبر داد.

دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

به گزارش ستاد خبری این جشنواره؛ سعید امامی با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه جشنواره خندستان تا امروز روند استاندارد و قابل قبولی را طی کرد و باوجود نداشتن بخش اجرا به دلیل شرایط کرونا با استقبال شایان توجه و چشمگیر اهالی نوشتن روبه‌رو شد حالا در گام‌های پایانی برگزاری این دوره جشنواره در تلاشیم که کیفیت و محبوبیت را همچنان در کار حفظ کنیم و جشنواره را در کلاسی حرفه‌ای و شأن اهالی خوب تئاتر اصفهان و ایران به نقطه پایان برسانیم.
او در ادامه به تلاش برای برگزاری مراسم اختتامیه در شکل و شمایلی متفاوت و جذاب اشاره کرد: کارگردانی مراسم اختتامیه را به اسماعیل موحدی از کارگردان‌های خوب تئاتر اصفهان سپرده‌ایم که سابقه اجراهای کمدی را هم دارد تا به‌جای یک اجرای تخت و خسته‌کننده از ظرفیت تئاتر در برگزاری مراسم کمال بهره را ببریم و امیدواریم نتیجه کار موردپسند تماشاگران و مخاطبان نکته‌سنج و سختگیرمان قرار بگیرد که عموماً اهالی خانواده تئاتر اصفهان هستند.
به‌جز چند سخنرانی کوتاه درباره جشنواره، پخش تیزر کوتاهی از فیلم «نویسنده در سایه» ساخته حامد قصری درباره مهدی ممیزان به سفارش جشنواره خندستان و با همکاری دفتر تخصصی سینما و اجرای گروه موسیقی نوپرداز، متفاوت و طناز «ولشدگان» در برنامه از دیگر بخش‌های این مراسم است که امامی به آن اشاره کرد.
او در پایان به بزرگداشت مهدی ممیزان با حضور خانواده او و تجلیل از دو تن از دیگر پیشکسوتان تئاتر اصفهان در این برنامه و حضور مهمانانی چون حسین مسافر آستانه، کوروش نریمانی، سعید اسدی، شهرام زرگر، بهزاد صدیقی، بهروز محمودی بختیاری و محمد منعم به‌عنوان مهمان در آیین اختتامیه جشنواره خندستان اشاره کرد.
گفتنی است؛ سومین جایزه سراسری نمایشنامه‌نویسی کمدی خندستان به همت دفتر تخصصی تئاتر (تالار هنر) وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی سورزشی اصفهان و حوزه هنری استان در حال برگزاری است و روز پنجشنبه 18 آذرماه برگزیدگان نهایی خود را خواهد شناخت.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.