تقدیر مدیریت شهری از کادر درمان اصفهان

چهارراهی در اصفهان به نام پرستار نام‌گذاری شد

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان از تهیه هفت‌هزار تقدیر‌نامه برای کادر درمان اصفهان خبر داد و گفت: برای جبران بخشی از خدمات کادر پرستاری شهر این تقدیر نامه‌ها تهیه و به زودی توزیع می‌شود. روز گذشته و در صد‌و‌پنجاه‌و‌دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، چهارراه حدفاصل خیابان شریعتی، محتشم کاشانی و حکیم نظامی به نام پرستار نام‌گذاری شد.

دوشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۹

علیرضا نصر‌اصفهانی در این جلسه و در نطق میان‌دستور خود اظهار داشت: کادر درمان نگران هستند که با بی‌احتیاطی در دورهمی‌های شب یلدا موج جدیدی از بیماری ایجاد شود که امید است مردم مثل گذشته پروتکل‌های بهداشتی و درخواست‌های کادر درمان را رعایت کرده باشند.  او از تلاش مدبرانه و ایثارگرانه پرستاران در طول یک سال گذشته تقدیر کرد و یاد و خاطره شهدای جبهه سلامت را نیز گرامی داشت. نصر اصفهانی گفت: تلاش پی‌در‌پی و بدون وقفه پرستاران و کادر درمان در طول ماه‌های اخیر چیزی به جز ایثارگری نیست و به طور حتم مردم قدرشناس ایران سپاسگزار این خدمات صادقانه و بدون منت هستند.

تحقق طرح‌های انتقال آب

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تأکید کرد: لازم است استان‌های هم‌جوار اصفهان برای تحقق طرح‌های انتقال آب که با فرایندهای قانونی مصوب شده، کمک‌های لازم را انجام دهند. اوتصریح کرد: موضوع آب، دغدغه مهمی است که در جلسات مختلف به آن پرداخته‌ایم و همچنان پیگیر تحقق حق قانونی مردم اصفهان در این رابطه هستیم. او با بیان اینکه امیدواریم نزولات آسمانی افزایش یافته و کسری‌های گذشته جبران شود، افزود: هرگونه کوتاهی در خصوص طرح‌های انتقال آب در حوزه‌های محیط زیست، وزارت نیرو، مجلس و دولت بررسی و مورد توجه قرار گیرد؛ چرا که در این زمینه اگر کاری انجام شود مردم اصفهان جبران می‌کنند و اگربه خواسته‌های آن‌ها بی‌توجهی شود هم در زمان‌های خاص خود جبران خواهد شد. بنابراین بهتر است که این موضوع در ذهن مردم اصفهان با خاطرات خوشی ثبت شود.

حمایت یلدایی

نصر اصفهانی در بخش دیگری از نطق خود از حمایت مدیریت شهری از کارگران، رانندگان و کارکنان شهرداری تقدیر کرد و افزود: شارژ اصفهان‌کارت کارکنان و ارائه بسته‌های حمایتی در شرایط اقتصادی کنونی قابل تحسین است. او درباره وضعیت نیروهای شرکت توسعه سپاهان نیز گفت: این شرکت به دلیل تعطیلی ناشی از شیوع کرونا در شرایط سختی قرار دارد و تقریبا درآمدهای این شرکت به صفر رسیده است. رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: هزینه‌های جاری این شرکت ماهانه بین ۸۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان است که با قطع درآمدها خروجی مطلوبی نیز برای پرداخت این هزینه‌ها و تأمین حقوق و دستمزد وجود ندارد. او ادامه داد: امیدوارم مدیریت شهری با وجود هزینه‌هایی که شیوع کرونا به بخش‌های دیگر شهرداری تحمیل کرده، از این شرکت حمایت‌های لازم راانجام دهد. نصر اصفهانی از ستاد استانی مقابله با کرونا نیز درخواست کرد تا مجوز فعالیت زیرمجموعه‌های این شرکت را صادر کند. او افزود: اگر در شرایط فعلی فعالیت سایر مجموعه‌های مشابه نیز محدود می‌شد، توقعی برای بازگشایی نداشتیم، اما وقتی سایر مجموعه‌های تفرجگاهی و پارک‌ها باز است، امیدواریم شرایطی فراهم شود تا بیش از این زیان مالی به این شرکت آسیب نزند. رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تبریک فرارسیدن شب یلدا آن را یادآور بزرگ‌ترین شب سال و عاملی درس‌آموز برای قدردانی از زمان دانست و اظهار کرد: باید از حداقل زمان حداکثر بهره را ببریم. نصر اصفهانی ادامه داد: زمان را به طلا تشبیه می‌کنند ولی ارزش زمان از طلا بیشتر است؛ چرا که قابل خرید و فروش است؛ اما فرصت‌ها و وقت‌ها اگر سپری شود قابل بازگشت نیست. نصراصفهانی با بیان اینکه برمبنای تعالیم اسلامی شدیدترین غصه‌ها ازدست‌دادن فرصت‌هاست، ادامه داد: امیدوارم در مسئولیت‌های خود از فرصت‌هایی که در اختیار داریم برای خدمت به خلق خدا بهره لازم را ببریم.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.