83 طرح عمرانی برای شاهین‌شهر

فرماندار از اجرای 192 میلیارد تومان پروژه در دهه فجر خبر داد

کلنگ احداث ۲۲ پروژه با اعتبار ۱۹۲ میلیارد تومان در شاهین‌شهر و میمه به زمین زده خواهد شد. فرماندار شاهین‌شهر و میمه با تبریک و گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۶۱ پروژه عمرانی و زیربنایی افتتاح و کلنگ ۲۲ پروژه نیز به زمین زده خواهد شد.

پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹

فرماندار شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه اعتبار پروژه‌های آماده بهره‌برداری ۱۴۴ میلیارد تومان است، افزود: هم‌زمان با برگزاری جشن انقلاب در شاهین‌شهر و میمه، ۴ پروژه آموزش‌وپرورش در قالب ساخت مدرسه با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان، ۹ پروژه در حوزه توزیع برق با اعتبار ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، ۱۳ پروژه در حوزه بهزیستی، خدماتی و تسهیلاتی با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان، ۳ پروژه در بخش کشاورزی با اعتبار ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، در بخش حمل‌ونقل راهداری جاده‌ای ۳ پروژه با اعتبار ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، در حوزه آب و فاضلاب دو پروژه با اعتبار ۸۰۰ میلیارد تومان و در حوزه توسعه زیرساخت‌های مخابراتی شهرستان ۹ پروژه با اعتبار ۶ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

پیشرفت 10درصدی ابرپروژه متروی اصفهان-شاهین‌شهر

اسفندیار تاجمیری ابرپروژه متروی اصفهان-شاهین‌شهر با ۴۵ میلیارد تومان اعتبار و پیشرفت فیزیکی نزدیک به ۱۰درصدی را شاخص‌ترین پروژه عمرانی شهرداری شاهین‌شهر دانست و ادامه داد: در شهرداری‌های شهرستان نیز ۱۳ پروژه با ۶۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، لایبید دو پروژه با اعتبار ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، وزوان یک پروژه با ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و گرگاب با ۶ پروژه و اعتبار یک میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید. گفتنی است متروی اصفهان-شاهین‌شهر منجر به سهولت رفت‌وآمد از شمال به جنوب کلان‌شهر اصفهان شده و رفت‌وآمدهایی که در حال حاضر به‌واسطه خودروی شخصی یا وسایل حمل‌ونقل عمومی در مسیر بزرگراه آزادگان و آزادراه معلم در این مسیر صورت می‌گیرد، کاهش چشمگیری می‌یابد.او با بیان اینکه کلنگ احداث ۲۲ پروژه با اعتبار ۱۹۲ میلیارد تومان نیز در دهه فجر در شهرستان به زمین زده خواهد شد، گفت: کلنگ احداث توسعه سردخانه بهار با اعتبار ارزی و ریالی معادل ۱۷۴ میلیارد تومان، در حوزه بخش خصوصی و عرصه کارآفرینی و تولید به‌عنوان شاخص طرح به زمین زده خواهد شد.

حمایت از رونق و توسعه گردشگری

فرماندار با اشاره به اینکه وجود دو قنات مزدآباد و میمه، همچنین قدمت شهرهای گزبرخوار و میمه و روستاهای شهرستان، فرصت مناسبی برای جذب گردشگر و سرمایه‌گذار بوده و مدیریت شهری هر شهر با توجه به ظرفیت موجود شهر خود نقش مؤثری در جذب سرمایه‌گذار ایفا می‌کند، گفت: نهاد فرمانداری از رونق و توسعه گردشگری در شهرستان با تسهیل امور اجرایی و اداری صیانت و استقبال می‌کند. او ادامه داد: تازه تأسیس بودن مرکز شهرستان، فرصت رونق بوم‌گردی را از شهرهای کهن سلب کرده که در این راستا جوشش مردمی و عزم راسخ شهروندان این مناطق تاریخی در دستیابی به این فرصت اشتغال‌زایی، توسعه و رونق اقتصادی خواهد بود؛ همچنین کاروان‌سرای گزبرخوار و کاروان‌سرای جهادآباد با جذب سرمایه‌گذار و تسهیل روند مرمت و بازسازی در مدار بهره‌برداری قرار گرفته و پیش‌بینی می‌شود کاروان‌سرای عباسی گزبرخوار در نوروز۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد.

پیک زمستانی شیوع کرونا

رئیس ستاد مقابله با کرونا در شاهین‌شهر و میمه با قدردانی از اراده و همت مردم، مسئولان و اصحاب رسانه در رعایت پروتکل‌ها و آگاهی‌بخشی و فرهنگ همدلی و همراهی عمومی در شهرستان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و شکنندگی وضعیت در صورت عادی‌انگاری در همه‌گیری کرونا تأکید کرد: با توجه به احتمال پیک زمستانی شیوع کرونا در اواخر زمستان و در آستانه نوروز، رعایت فاصله‌گذاری و اجرای پروتکل‌های بهداشتی توسط همگان ضرورت دارد.

تغییر در مدیران اجرایی و اداری شهرستان

تاجمیری با تأکید بر قانون‌مداری و مردم‌داری در مجموعه حاکمیتی و اداری شهرستان، از ۱۹ تغییر در مدیران اجرایی و اداری شاهین‌شهر و میمه خبرداد و خاطرنشان‌کرد: قانون‌مداری در راستای منافع عمومی شهروندان و انسجام و انضباط اداری به‌منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان در دستور کار قرار داشته است. همچنین در تحولات به‌کارگیری مدیران جدید، تجربه و کارنامه موفق کاری در نظام اداری و ترجیحا سکونت در شهرستان از اولویت‌های انتخاب مدیران بوده است. او با تأکید بر اینکه مشارکت در انتخابات پشتوانه حاکمیتی و مردمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است، بیان کرد: رسانه‌ها باید با ایجاد شورونشاط اجتماعی، عموم مردم را به مشارکت در سرنوشت میهن و استفاده از حق قانونی و طبیعی خود در اداره کشور تشویق کنند. تاجــمـیــری خـاطــرنـشـان کرد: نهاد فرمانداری با رعـایـت مُرِّ قانون و مردم‌داری، از آرای مردم و حقوق انتخاب‌کنندگـان و انتخاب‌شوندگان صــیـانـت مـی‌کـنـد.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.