افتتاح فرهنگ‌سرای استاد محمدجواد شریعت در محله حصه

پروژه‌های منطقه 10 شهرداری اصفهان به بهره‌برداری رسید

امروز در بـــرنــامــه «هر یـکشنبــه یک افتتاح» شاهد بهره‌برداری از پروژه‌های خدماتی عمرانی و ترافیکی برای شهروندان منطقه 10 هستیم. این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر 410میلیارد ریال به مرحله بهره‌برداری رسیده است. فرهنگ‌سرای استاد محمدجواد شریعت یکی از پروژه‌های این منطقه است که در منطقه کم‌برخوردار حصه به بهره‌برداری رسیده است.

یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

فرهنگ‌سرای بزرگ استاد محمدجواد شریعت؛ یکی از فاخرترین فرهنگ‌سراهای شهر اصفهان

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: خوشحالم که در هفتادونهمین برنامه «هر یکشنبه یک افتتاح»، منطقه 10 میزبان شهردار اصفهان و اعضای شورای اسلامی شهر با افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های منطقه است. افتتاح فرهنگ‌سرای بزرگ استادمحمدجواد شریعت در محله حصه جنوبی، یکی از این پروژه‌هاست. این فرهنگ‌سرا به‌عنوان یکی از فاخرترین فرهنگ‌سراهای شهر اصفهان است که عملیات آن در این دوره آغاز و به پایان رسید.
حمید شهبازی افزود: این فرهنگ‌سرا در زمینی به مساحت یک‌هزار و 600 متر و زیربنایی بالغ بر یک‌هزار و 800 متر به بهره‌برداری رسید که از امروز در اختیار اهالی و اصحاب فرهنگ قرار می‌گیرد. این فرهنگ‌سرا در دو طبقه احداث شده است که یک طبقه آن فرهنگ‌سرای عمومی می‌شود. سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در این فرهنگ‌سرا می‌تواند برنامه‌هایی را اجرا کند تا جوانان و نوجوانان این منطقه از آن استفاده کنند.
او با بیان اینکه طبقه دیگر این فرهنگ‌سرا در اختیار انجمن‌ها و فعالان اجتماعی قرار خواهد گرفت، اظهار کرد: در چند سال گذشته اتفاق‌های خوبی در محله حصه رخ داد و توزیع عادلانه امکانات یکی از شعارها بود که عملی شد. شهرداری به محله‌های کم برخوردار نگاه ویژه‌ای کرد که حاصل آن احداث این فرهنگ‌سرا بود.
مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان تصریح کرد: خوشحالیم که در این دوره یکی از تقاضاهای محله اطشاران و مجموعه مسکونی میلاد که نیازمند آزادسازی بود به نتیحه رسید و کلنگ‌زنی آن انجام شد.
شهبازی ادامه داد: خیابانی با عرض 36 متر و در فاز نخست به طول 300 متر اجرا خواهیم کرد که هزینه آزاد سازی و اجرای آن بالغ بر 34میلیارد تومان است. از همه افرادی که ملک آن‌ها در مسیر آزادسازی بوده است، تشکر می‌کنم؛ زیرا نهایت همکاری را با شهرداری اصفهان داشتند.
او با بیان اینکه در آینده‌ای نزدیک شاهد احداث فاز دوم این خیابان خواهیم بود، خاطرنشان کرد: فاز دوم این خیابان از کوچه امامزاده تا مجموعه‌های مسکونی میلاد، اجرا می‌شود و در زمانی مشخص و مقرر این فاز را نیز تقدیم شهروندان خواهیم کرد. مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: پس از احداث خیابان اطشاران این خیابان و پل شهید محسنی را به خیابان خواجه عمید متصل می‌کنیم. این اقدام  برای شهروندان بسیار تأثیر گذار  بوده و  در دستور کار قرار گرفته است. امیدوارم تمامی پروژه‌های این منطقه در زمان مشخص افتتاح شود.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.